×
Ürünler Sepete Eklendi

Neden Biz?

Takimmarket.com, 2001 yılından bu yana faaliyet gösteren ve merkezi İstanbul'da bulunan bir profesyonel hırdavat ürünleri tedarikçisidir. Başta Almanya olmak üzere Çin, Fransa ve İsrail'den ithal ettiğimiz ürünlerle müşterilerimize kaliteli ve çeşitli seçenekler sunuyoruz.

Köklerimiz ve Tecrübemiz
Takimmarket.com, uzun yıllara dayanan deneyimiyle sektörde güvenilir bir isim haline gelmiştir. 2001 yılından bu yana, Almanya'dan, Çin'den, Fransa'dan ve İsrail'den temin ettiğimiz hırdavat ürünleri, kesici takımlar, ölçü aletleri ve el aletleri ile müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz.

Kalite ve Güven Referanslarımız
Firmamızın ürün gamında yer alan ürünler, sektörde öncü olmuş Alman ve Dünya markalarının kalitesini yansıtmaktadır, her biri kendini kanıtlamış markalardır. Takimmarket.com olarak, memnuniyetinizi ön planda tutarak, yüksek kaliteli ürünleri sizlere sunmayı ilke edinmekteyiz.

Çeşitli Ürün Gamı
Takimmarket.com web sitemizde yer alan ürünlerin tamamı, firmamızın özenle seçilmiş ve ithal ettiği ürünlerdir. Hırdavat ürünleri, kesici takımlar, ölçü aletleri ve el aletleri gibi geniş bir ürün yelpazesi, endüstriyel ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Müşteri Odağımız
Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutma ilkesiyle çalışan ekibimiz, siz değerli müşterilerimize sorunsuz alışveriş deneyimini sunmak için sürekli çaba sarf etmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına her zaman yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve uyguluyoruz.

İletişim İçin Buradayız
Her türlü soru, öneri veya talepleriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin. İletişim bilgilerimiz sayfamızda yer almaktadır. Sizleri Takimmarket.com ailesine davet ediyor, kaliteli ürün ve hizmetlerimizle tanıştırmayı dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımızla
Takimmarket.com Ekibi

Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap