İade Şartları

İade Şartları

 

  1. Tüketici ürünü iade etmek isterse, malı cayma bildiriminin yöneltildiği tarihten itibaren 14 gün içinde satıcıya göndermelidir.

  2. Tüketicilerin taleplerini iletip, takip etmelerine yardım edecek sistem kurulacaktır. Bu her zaman açık bulundurulacaktır. 

  3. Sistem içinde cayma hakkının kullanıldığına ilişkin bildirim, tüketici ve satıcı arasındaki işlem kayıtları, şikayet ve bedel iadesi talepleri bulunacaktır. 

  4. Aracı hizmet sağlayıcı taraf, ön bilgilendirme gerçekleşmesinden, ispatından, bilgi doğruluğundan, verilen bilgilerin reklamla uyumlu olmasından yükümlüdür. 

  5. Tüketiciler, satıcıların ön bilgilendirme gerçekleştirmesiyle iade istedikleri ürünleri gönderirken, meydana gelen kargo masraflarını karşılamalıdır.

Bunların dışında e ticaret iade yasası sipariş ardında, ürün veya hizmetin yerine getirilmesi imkansızlaşmışsa 3 gün içinde müşteriye yazılı olarak bildirim yapılmasını da içermektedir. Teslimat masraflarını da kapsamak üzere her ödeme, bildirim itibariyle 14 gün içinde iade gerçekleştirilmelidir. 

Firmamıza e mail (destek@takimmarket.com) ve whatsapp sipariş hattı 0545 577 6627  ile ulaşabilirsiniz.

 

Kapat