×
Ürünler Sepete Eklendi
Haimer

Haimer 80.360.00.FHN Taster-3D-Universal 20mm

18.815,53 TL
Marka : Haimer
Stok Kodu : 37700005

Sipariş verdiğiniz takdirde 22 Haziran tarihinde kargoya verilecektir.

Universal 3D-Sensör

 

HAIMER Universal 3D Sensör, freze ve dalma erezyon makinaları için yüksek hassasiyete ve fonksiyonelliğe sahip olan ölçüm ekipmanlarıdır (izole tip sensör).

3D Sensör takım tutuculara monte edilir, frezeleme iş milinin içine yerleştirilir İş mili içerisine yerleştirildiğinde, "run-out" ayarı (T.I.R) tamamen sıfıra ayarlıdır. Daha sonra, iş parçası kenarında yer alan iş mili ekseninin doğru pozisyonunu bulabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde, parça sıfır noktasının tam olarak ayarlanabilmesi ve hızlı ve kolay bir şekilde yükseklik farklarının ölçülebilmesine imkan tanır. Tüm eksenlerde ölçüm yapabilmek (X, Y ve Z eksenleri) çok kolaydır. Kadran göstergesi "0" ı gösterdiğinde, iş mili ekseni iş parçası kenarı üzerinde doğru yerde bulunuyor demektir.

Sadece HAIMER 3D Sensör ilk denemede doğru olan noktayı bulmanızı sağlayabilir.. Sensör ucunda yer alan kürenin çapının hesaplanmasına gerek yoktur - sıfırı görmeniz yeterlidir! Matematiksel veya hesap problemlerinin en aza indirgenmesi ile, operatör hatalarından kaçınmanızı sağlar. 3D Sensörümüz, doğru pozisyonu saptamak için kullanılan aletlerin harcadığı ekstra süreyi azaltan, operatörün verimliliğini ve doğruluğunu yükselten hızlı ve kullanımı kolay bir cihazdır.

İbreyi basitçe "0" a getirin, bu nokta sizin herhangi bir sensör ile başlayacağınız kenar noktasıdır. Ölçüm doğruluğu, sizin makinanız üzerindeki parçalarınızı kontrol edebilmenizdir. Mengeneyi itiniz, deliğin merkezini, daha sonra başlayacağınız kenarı bulunuz ve parçalarınızı kontrol ediniz-tüm bunlar HAIMER 3D Sensör ile mümkündür. Ünite, sensör ömrünü uzatan tamamen test edilmiş ön ayar noktası ile bağlantılı geniş bir çalışma uzaklık aralığına sahiptir. Tüm Universal 3D Sensörler, maksimum ölçüm değerine kurulmak için hepsi tek başına test edilmekte ve ayarlanmaktadır

Sensör IP 67 normuna göre göre su geçirmezdir.

Lütfen dikkate alınız: Belirtilen ölçüm değeri olan 0.01 mm sadece HAIMER prob uçları kullanıldığında geçerlidir.

Paket içerisine dahil olanlar: Universal 3D-Sensör kenetleme şaftı Ø 20 mm dahil, kısa prob ucu Ø 4 mm

Söz konusu teknik bilgilerin önceden bildirilmeksizin değişim hakkı saklıdır.

"Prob

Prob Ucu

Ölçum aleti için kısa (Ø 4 mm küresel uclu) ve uzun (Ø 8 mm küresel uclu) prob ucu mevcuttur. Prob ucunu değiştirmek için takıma gerek yoktur. Prob ucu değiştikten sonra ölçüm aleti için tekrar kalibrasyona gerek yoktur.

Pro ucuları tüm HAIMER 3D Sensörler için uygundur.

 

Teknik çizim

"Ölçüm

Teknik veriler

L1 113
L2 50
Ø D1 20
Ø D2 4
B 65
En küçük ölçü birimi 0,01
ısmarlama numarası  
80.360.00.FHN
Stok Kodu 37700005
Barkod 4034221006806
EAN 4034221006806
Kategoriler Diğer Ölçü Aletleri
Markalar Haimer
Etiketler Haimer 80.360.00.FHN Taster-3D-Universal 20mm
Kullanım Durumu Yeni
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap